\
Reklama za SMS premium

Reklama

Od zawsze uważa się że nawet najlepszy produkt bez reklamy wśród dużej liczby potencjalnych konsumentów po prostu się nie sprzeda. Z racji tego że konsument musi być poinformowany że może kupić taką rzecz by chcieć ją kupić. Produkty doskonale sprzedają się w sklepach stacjonarnych z powodu takiego że konsument ma bezpośredni kontakt z produktem, może przeczytać etykietkę i bez popędzania zdecydować o zakupie. A coraz większe powierzchnie galerii przyciągają coraz większe liczby ludzi. Tak samo jest w internecie. Jeśli zbudujemy stronę, bloga lub sklep to też musimy zadbać o reklamę. W internecie istnieje kilka bilionów adresów internetowych. Aby zaistnieć należy pokazać się wysoko w wynikach wyszukiwarki Google lub samodzielnie docierać do coraz większej ilości potencjalnych konsumentów naszych produktów lub usług.

 

Reklama dla małych lub początkujących stron

Wiadomo że każdy kiedyś zaczynał. Wiadomo również że na początku każdy liczy każdy grosz gdyż ciężko jest od razu uzyskiwać dochody a przeważnie minimalizuje się straty poprzez ograniczone inwestycje. Dlatego nasza firma uruchomiła możliwość opłacania usług za pomocą SMS-ów o podwyższonej wartości. Kupowanie usług reklamowych za pomocą SMS-ów Premium w internecie jest znane od wielu lat. Jest to bardzo prosta i szybka metoda uzyskiwania dostępu do usług dla osób z ograniczonym budżetem.

 

Do jakich usług można uzyskać dostęp za pomocą mikro płatności ?

Podstawowymi usługami są opłaty za uzyskanie usługi stałej ekspozycji treści reklamowej wraz z linkiem pozycjonującym w katalogu stron internetowych. Również pojedyncze linki można kupić za pomocą SMS-a z podwyższoną wartością. Nasza strona udostępnia dostęp do usług wyświetlania banera reklamowego, uzyskania wejść sponsorowanych czy też zakupu małego mailingu za pomocą mikro płatności. Zapraszamy do przeglądania naszej strony z wszystkimi usługami.