Partnerzy

    meble skórzane

  • Zobacz na stronie https://sklepzakpol.pl/pl/c/meble-skorzane/30 wszystkie meble skórzane i ceny kliknij! Tel +48 61 650 77 00
  • sklepzakpol.pl

Statystyki

Start:
19.07.2005

Użytkowników:
20,849
Suma wypłat i wydatków:
383.14 PLN
Spis Wypłat:
ZOBACZ!

Polecamy

  • DonkeyMails.com Wypłaty bez minimum
  • Programy partnerskie
  • Randki internetowe


Seniorze, czy dbasz o swoją przyszłość?


Polska jest takim krajem, który co prawda dba o najstarszych pacjentów, lecz daleko nam do warunków leczenia, jakie możemy spotkać w Wielkiej Brytanii. W ostatnich latach coraz większa liczba seniorów decyduje się na zakupienie pakietu medycznego, który gwarantuje dostęp do kilkudziesięciu lekarzy specjalistów. Czy Ty też powinieneś zainteresować się takim pakietem? Zdecydowanie tak.

Jak wygląda Polska rzeczywistość?


Gdybyśmy mieli przygotować listę krajów, gdzie opieka seniorska stoi na wysokim poziomie, nie moglibyśmy na niej umieścić Polski. Niestety, ale nasz kraj to jedno z gorszych miejsc dla seniorów chyba, że mają oni odpowiednio wysokie emerytury lub ubezpieczenie. Nie mając funduszy tak naprawdę nie ma co liczyć na profesjonalną opiekę, bo polskie szpitale lub co gorsza - Polscy lekarze prywatni cenią głównie tych, którzy przychodzą do gabinetu z pokaźnym plikiem gotówki.

Co powinien zrobić Senior?


Aby osoba starsza miała pewność, że w przypadku choroby lub wypadku otrzyma pomoc lekarską, powinna się ubezpieczyć wykupując odpowiedni pakiet świadczeń. Ogólnopolskie centrum medyczne oferuje pakiety za 239 złotych miesięcznie, a w ich skład wchodzi dostęp do wielu lekarzy i ośrodków leczenia oraz rehabilitacji. Posiadanie wykupionego pakietu w praktyce oznacza tyle, iż w przypadku jakiejkolwiek dolegliwości, senior może skontaktować się z lekarzem w każdej chwili i otrzyma pomoc w możliwie jak najkrótszym czasie.

A co z ZUS?


Emeryci, renciści i większość środowiska płaci wysokie składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dzięki temu możemy się leczyć za publiczne pieniądze, ale w rzeczywistości nie powinniśmy liczyć na nic, ponieważ w szpitalach otrzymamy tylko środki doraźne. Posiadając pakiet możemy liczyć na stałe leczenie i prowadzenie przez lekarza specjalistę.

Zadbaj o swoją przyszłość

Wszyscy wiemy, jak wygląda leczenie osób starszych w naszym kraju. Niestety, ale seniorzy nie mogą liczyć na fachową opiekę za publiczne pieniądze, zatem powinni się zdecydować na wykupienie pakietu podstawowego w Ogólnopolskim centrum medycznym. Dzięki temu będą mieli pewność interwencji lekarza zawsze wtedy, gdy ich zdrowie nagle zacznie się psuć.
CentrumBiznesu.com - wszelkie prawa zastrzezone. Serwis nalezy do firmy Ads-Center.NET, NIP: 899-235-66-77 | REGON: 020929482