\
Donkey Mails

Zarabianie pieniędzy

Każdy człowiek żyjący na planecie Ziemia, jest zmuszony do tego aby po wejściu w dorosły wiek zacząć zarabiać. Pieniądze są niezbędne do funkcjonowania człowieka w kapitalistycznym świecie. Nawet w krajach gdzie nadal panuje reżim lub komunistyczny socjalizm, ludzie muszą pracować aby zarabiać na swoje utrzymanie. Do czasu wejścia w wiek dorosły każdy z nas jest pod opieką swoich rodziców. Oznacza to że łożą na nasze utrzymanie i zaspokajają nasze potrzeby. To oznacza że rodzice kupują produkty żywnościowe, które są przeznaczane na wspólną konsumpcję oraz ubrania, które służą do okrycia naszych ciał.

 

Nasza cywilizacja wymyśliła ogromną ilość przedmiotów które ułatwiają nam komunikację, obsługę niektórych zdarzeń oraz skracają czas dotarcia w konkretne miejsce. Wszystkie te usługi oraz przedmioty mają swoją cenę wyrażaną w lokalnej walucie. Każdy z ludzi pragnie mieć najfajniejsze gadżety oraz dostęp do najciekawszych usług, które często też są płatne. To powoduje że bez pieniędzy nie możemy się ubrać, nie możemy korzystać z gadżetów i tak naprawdę odstajemy od społeczeństwa w którym każdy chce uczestniczyć i nie być wytykany palcami za gorsze jakościowo ubranie lub brak popularnych gadżetów takich jak telefon komórkowy bez którego dziś nawet nastolatek nie wychodzi z domu. To wszystko powoduje że jesteśmy skazani na zarabianie aby mieć możliwość wydawania. A jak najlepiej zarabiać ?

 

DonkeyMails.com: No Minimum Payout

Obce waluty i Donkey Mails

Najlepszą formą zarabiania jest użyczenie swoich usług które są rozliczane w dobrze stojącej obcej walucie. Polska mimo że należy do Unii Europejskiej, nadal nie jest w strefie Euro. Co to znaczy ?, przecież jesteśmy członkami Eurogrupy. A mimo to mamy nadal własną walutę jaką jest Polski złoty. To oznacza że mimo iż nasz kraj jest członkiem organizacji znanej pod nazwą Unia Europejska ale mimo to nie należy do strefy Euro.

 

Ten mały galimatias powoduje że Polakom opłaca się zarabiać w Euro, Funtach Brytyjskich lub w Dolarach. Powód jest prosty, nasza Polska złotówka jest znacznie mniej warta niż waluty wymienione w poprzednim zdaniu. Ta różnica powoduje że jeśli zarabiamy w Dolarach klikając w Donkey Mails lub No-Minimum to po otrzymaniu wypłaty możemy Dolary zamienić na Polskie złotówki i z kursu z dnia 05.06.2016 oznacza to że za 1 Dolara Amerykańskiego otrzymamy aż 3 złote i 80 groszy. Czyli ponad trzy razy więcej.

 

Gdzie zarabiać w obcych walutach nie ruszając się z Polski ?

Tak samo jak w Polsce tak i na całym świecie istnieją wypłacalne serwisy GPTR które po osiągnięciu limitu wypłaty przelewają pieniądze na konto w PayPal. To powoduje że w łatwy i szybki sposób możemy otrzymać pieniądze zarobione za granicą i przelać je na konto w Polsce lub zamienić na inną walutę która akurat zyskuje na wartości. W ten sposób możemy zarabiać za granicą i wydawać w Polsce. Życzę wszystkim powodzenia. Ja już od lat zarabiam w ten sposób i naprawdę to działa.