\
No Minimum

Start zarabiania w internecie

Jeśli jesteś osobą początkującą w zarabianiu w internecie to często stajesz się zakładnikiem dużych sum do uzbierania. Ludzie pragną dużych pieniędzy dlatego zgadzają się na wysoki próg wypłaty czasami czekając kilka miesięcy na jej uzyskanie. W drugim narożniku segmentu drobnych prac internetowych znajdują się serwisy które oferują niskie zarobki za konkretne działania ale też nie stawiają nam przed nogami wysokiego progu wypłaty. To powoduje że na koniec każdego miesiąca na nasze konto PayPal może wpływać drobna suma pieniędzy. Drobna? Wiele osób powie ale po co mi drobne, a po to że zawsze lepiej otrzymać od razu swoje pieniądze niż czekać kilka miesięcy na wysokie sumy. Drobne też się przydają a zbierane z każdym miesiącem, dają w sumie duży zarobek. Czasami większy niż ten na który musimy czekać przez wyznaczenie wysokiego progu wypłaty.

 

no-minimum.com

Polecane strony z brakiem wysokiego minimum

Nasza firma poleca dwa serwisy dzięki którym można zarabiać drobne sumy w każdym miesiącu i na koniec okresu rozliczeniowego dostawać pieniądze na swoje konto PayPal. Serwisy te istnieją od 2005 roku i stale posiadają dużą ilość reklam do klikania. Zadanie jest stosunkowo proste. Należy po założeniu konta użytkownika w serwisach Donkey Mails i No-Minimum, logować się każdego dnia i klikać w sekcji PTC (Paid to Click) w reklamy tam dostępne. Po każdym kliknięciu w reklamę zostaniemy przekierowani na podstronę z ramką która odlicza czas który musimy spędzić na stronie zazwyczaj jest to od 10 do 25 sekund. Po tym czasie otrzymujemy w rozliczeniu kilka centów. Odbierając dodatkowo maile z reklamami uzyskamy kolejne centy do naszego rachunku. Pod koniec miesiąca może się uzbierać kilka dolarów które otrzymamy na nasze konto PayPal.

 

Wypłata w dolarach

Zagraniczne serwisy mają tą przewagę nad rodzimymi że wypłaty są rozliczane w Dolarach lub Euro. Powoduje to że my jako Polacy otrzymujemy znacznie więcej niż w przypadku rodzimych serwisów GPTR. Zarabianie w zagranicznych serwisach może być prowadzone bezpośrednio razem z pracą w Polskich serwisach GPTR. Nic nie stoi na przeszkodzie aby klikać w reklamy również w innych serwisach. Często oferta reklamowa jest całkiem inna a to powoduje że wszystkie prowizje zostaną nam zaliczone. Różnica w walucie powoduje wzrost naszych zarobków. Gdy w Polsce uzyskamy 1 zł to mamy jeden złoty, a gdy zarobimy 1 Dolar to po przeliczeniu zgodnie z obecnym kursem z czerwca 2016 roku, wartość ta wynosi 3,80 złotego. A ilość kliknięć jest mniej więcej podobna, ale przelicznik wartości walut powoduje że znacznie więcej zarabiamy. Odbieranie pieniędzy jest proste i nie nastręcza nam zbyt wielu kłopotów. Konto może być założone w darmowym portfelu internetowym takim jak PayPal. A to oznacza że po otrzymaniu pieniędzy na to konto możemy je wydać w dowolnym kraju naszego świata bez dodatkowych prowizji jak to ma miejsce w standardowych bankach.