\
Klikanie w obcej walucie

Klikanie w reklamy

Wiele osób uważa że to jest bardzo słaby sposób na zarabianie pieniędzy. Jednak jeśli ktoś dokładnie wie jak działać może stworzyć z takiego serwisu pasywny dochód w kwotach które łączone w całość dają już ładną sumę. W tym przykładzie mowa jest o efekcie skali czyli mnożeniu ilości serwisów w których klikamy. Jednak ten temat zostawimy na inny artykuł. Tym razem zajmiemy się obcymi walutami. Jak wiadomo obce waluty są nieraz więcej warte od złotówki a czasem mniej. Oczywiście nie polecam tutaj klikania w serwisach w których rozliczenia są dokonywane w walucie znacznie mniej wartej niż Polska złotówka. Aby nam się to opłacało waluta rozliczeniowa musi być więcej warta niż nasza rodzima waluta.

 

Klikanie w reklamy w obcej walucie

Aby efektywnie zarabiać w Polskich złotych, trzeba też klikać w serwisach które mają rozliczenie w innej niż nasza rodzima waluta. Aby nam się to opłacało to ważne jest aby waluta w której rozlicza się dana firma reklamowa była więcej warta od naszej Polskiej złotówki. W takim wypadku podczas wymiany walutowej zarobimy na mnożniku. Jeśli mówimy o konkretnych walutach to mówmy o dolarze amerykańskim. Wymieniając w 2016 roku dolary na złotówki uzyskamy mnożnik 1 do 3,8, oznacza to że za jednego dolara otrzymamy aż 3 złote i osiemdziesiąt groszy.

 

Jak to działa ?

Jest to bardzo proste. Klikając w reklamy w zagranicznych serwisach zazwyczaj klikamy w reklamy za dolary. Jest to ulubiona waluta do rozliczeń międzynarodowych dlatego też i my polecamy klikanie w amerykańskiej walucie. Po za kilkoma załamaniami, dolar trzyma stabilnie swoją wartość a to oznacza że nie jesteśmy wystawieni na trwałą ujemną wartość naszej inwestycji. Oznacza to nic innego jak to że w dolarach można w miarę bezpiecznie przechowywać swoje zapasy gotówki.

 

Polecane serwisy do klikania w obcej walucie

Nasza witryna ma wypracowane zdanie o podobnych serwisach internetowych działających na globalnym rynku. Dzięki temu możemy polecić obecnie dwie poważne witryny internetowe. DonkeyMails oraz No-Minimum działają na rynku od wielu lat stale pod władzą tych samych osób. Ich działalność jest transparentna. Wszystkie wypłaty są realizowane zgodnie z zamówieniem w najbliższym dniu wysyłania pieniędzy. Przy czym, oba serwisy które tutaj wspominamy, mają ważną cechę, nie stawiają wysokiej poprzeczki jaką jest próg który trzeba przekroczyć aby można było wypłacić swoje zarobki.

 

Klikaj i zbieraj centy oraz dolary na swoim koncie w wspomnianych serwisach. Zgromadzone oszczędności możesz wypłacić na darmowe konto w międzynarodowym banku PayPal. Jest to najprostszy sposób na przejęcie pieniędzy z zagranicznych serwisów. Pieniążki zgormadzone na PayPal można swobodnie wydawać w internecie lub przelać na konto bankowe w Polsce. Jest to wygodny sposób na operowanie gotówką w internecie gdyż system jest tak pomyślany że podajemy jedynie adres e-mail a nie numery kont bankowych. Ten sprytny zabieg sprawia że ciężej jest zabrać komuś pieniądze, no chyba że podamy login i hasło do naszego konta obcym osobom, to niestety postępując w taki sposób nie ochronimy swojego majątku.