Partnerzy

Statystyki

Start:
19.07.2005

Użytkowników:
20,848
Suma wypłat i wydatków:
383.14 PLN
Spis Wypłat:
ZOBACZ!

Polecamy

  • DonkeyMails.com Wypłaty bez minimum
  • no-minimum.com
  • Programy partnerskie
  • Randki internetowe


Darmowy portal randkowy


Z roku na rok coraz bardziej popularne staje się umawianie przez internet. Do niedawna nie było to dobrze odbierane przez rówieśników. Mimo to stale rośnie liczba osób które rejestrują się na serwisach społecznościowych czy też randkowych. Cel jest jeden, zgromadzić jak najwięcej znajomych lub poznać ciekawe osoby. Większość portali społecznościowych opiera się na grupie znajomych, których musimy do siebie zaprosić. Oczywiście zaproszona osoba musi wyrazić na to zgodę. Jeśli tak się stanie to mogą ze swobodą wymieniać różne treści w internecie.

Darmowe portale randkowe mają inny cel. Dla kobiet najważniejsze jest poznanie tej drugiej połówki. Zazwyczaj kobiety idą na jakość a nie na ilość. Wolą poznać jednego faceta ale konkretnego niż spędzać chwilę z kilkoma po kolei i tracić czas. Mężczyźni za to idą na ilość ale starają się wysoko utrzymywać poprzeczkę. To też prowadzi do pewnych stereotypów.

Mimo dawnych wątpliwości że w internecie można poznać najróżniejszy element, serwisy randkowe coraz bardziej rozrastają się a co ważniejsze powstają nowe. Doszło do tego że zarządzanie i kojarzenie różnych ludzi za pomocą ankiet i prób dopasowania stało się dobrym biznesem. Niektóre portale podczas rejestracji nowego internauty, wymagają od niego wypełnienia ankiety. Są to zazwyczaj proste formularze internetowe o jednokrotnym wyborze. Na podstawie zadanych pytań i udzielonych na nie odpowiedzi, automat przydziela grupę osób płci przeciwnej lub zgodnie z orientacją wybraną podczas rejestracji. Od tej pory możemy przebierać w użytkownikach z naszej okolicy.

Jest to doskonały sposób na kojarzenie coraz bardziej zamkniętych ludzi w sobie. Również osoby które pracują ciężko, mogą w ten sposób zaoszczędzić swój cenny czas. Zamiast chodzić na imprezy, tracić pieniądze i upijać się, lepiej po kolacji przejrzeć nowe osoby na portalu randkowym. Tak postrzegają świat ludzie z pokolenia lat 90-dziesiątych.

Problemem jest fakt że faktycznie, kojarzenie samotnych ludzi stało się biznesem. Podstawą egzystencji ludzi jest chęć gromadzenia się w skupiska oraz odnajdywania drugiej osoby która razem z nami będzie kroczyć przez życie. Dlatego gdy przybywa singli to powstają portale które chcą zbić kasę na samotności i smutku.

Na szczęście są też darmowe portale randkowe które pomagają całkowicie za darmo poszukiwać drugiej połowy na resztę swojego życia. Zapraszamy do odwiedzania serwisu internetowego pod adresem znajomi.net.pl

CentrumBiznesu.com - wszelkie prawa zastrzezone. Serwis nalezy do firmy Ads-Center.NET, NIP: 899-235-66-77 | REGON: 020929482